Producenci

Q STALYO PRO Twój system rynnowy

W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przyjrzeć się trochę bliżej charakterystyce wprowadzonego przez firmę Firma Galeco Sp. z o.o. na rodzimy rynek systemu rynnowego Q Stalyo Pro. Dlaczego tak mocno nas on zaciekawił?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy cieszy się on coraz to większym zainteresowaniem kupujących, którzy planują odejść od rozwiązań tradycyjnych.

Rynny prostokątne Q Stalyo

Jest to absolutnie zrozumiałe, gdyż standardowe, systemy rynnowe to zwykle półokrągłe odcinki metalowe łączone ze sobą przy pomocy profesjonalnych łączników.

W wielu przypadkach to właśnie te ostatnie stanowią najsłabsze ogniwo całej instalacji, jako że mogą one ulegać odkształceniom lub uszkodzeniom z powodu uszkodzeń mechanicznych, poważnych opadów deszczu czy też dużych mas zalegających we wnętrzu rynny śniegu i lodu.

Q Stalyo Pro – budowa

Problem ten nie występuje w przypadku systemu Q Stalyo Pro, który to nie tylko zbudowany jest z symetrycznych, zagiętych pod kątem prostym segmentów, ale także nie wymaga żadnych łączników, ze względu na fakt, że każdy fragment łączy się z drugim, zapewniając nie tylko doskonałe odprowadzanie wody i zanieczyszczeń, ale także najmniejsze niebezpieczeństwo wystąpienia potencjalnych deformacji czy odkształceń w konsekwencji wieloletniego użytkowania.

Klasa i wygoda

System rynnowy Q Stalyo Pro to nie tylko duża wygoda i klasa ale też znakomity, gustowny wygląd. Jesteśmy wręcz przekonani, że propozycja ta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając tego typu orynnowanie możemy być też przekonani, że będzie on odprowadzał wodę oraz zanieczyszczenia z optymalną szybkością i dokładnością.

Wydolność systemu jednoznacznie przekłada się też na szansę pozyskania istotnych oszczędności, zwłaszcza w porównaniu z systemem dotychczas stosowanym.

Po zakończeniu montażu możemy mieć gwarancję, że instalacja pełnić będzie swoje zadanie przez długi okres bez większych usterek, dzięki czemu nie wystąpi obowiązek wymiany całego systemu lub też oddzielnych jego odcinków na nowe. Klienci. Jesteśmy przekonani, że system Q Stalyo Pro ze stu procentową gwarancją spełni oczekiwania takich użytkowników!