Producenci

Producent kabli

Na łamach naszego portalu niejednokrotnie publikujemy artykuły ściśle związane z naszą ofertą oraz produktami, które przygotowujemy z myślą o klientach, dziś jednakże postanowiliśmy nieco lepiej zaznajomić wszystkich zainteresowanych z profilem naszej działalności.

Z przyjemnością informujemy, że na rodzimym rynku działamy już od wielu lat, bowiem nasze korzenie sięgają roku 1996, kiedy to postawiliśmy sobie za cel dostarczanie wszystkim zainteresowanym konsumentom najwyższej jakości okablowania oraz przewodów. Rozpoczęliśmy od zaopatrywania w nasze wyroby przedstawicieli branży budowalnej oraz wykończeniowej, jednakże doskonała jakość, pełen profesjonalizm i szybkość realizacji poszczególnych zleceń sprawiły, że po nasze produkty zgłaszać się zaczęli także przedsiębiorcy związani na co dzień z branżami telekomunikacyjną, elektryczną, czy też energetyczną.

Możemy z dumą powiedzieć, że na przestrzeni kolejnych lat stale się rozwijaliśmy oraz nieustannie wzbogacaliśmy naszą ofertę o coraz to nowe produkty, co w rezultacie poskutkowało rozszerzeniem katalogu do niebagatelnej liczby 20 tysięcy produktów! Jesteśmy święcie przekonani, że dosłownie wszyscy konsumenci zainteresowani kablami i przewodami będą w stanie w naszym portfolio znaleźć wyroby idealnie dostosowane do ich oczekiwań oraz do specyfiki prowadzonej działalności.

Bitner to nie tylko wieloletnia tradycja, ale także najwyższa jakość realizacji zleceń składanych przez konsumentów, co jest możliwe dzięki współpracy z ponad 500 wysoce wykwalifikowanymi i świetnie zaznajomionymi z branżą ekspertami. Należy w tym miejscu nadmienić, że bez ich zaangażowania, wiedzy i zdolności organizacyjnych nie bylibyśmy zapewne w stanie osiągnąć tego, na co zapracowaliśmy.

Zapewniamy, że wszelkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty opatrzone są odpowiednimi certyfikatami ISO, co oznacza, że nie tylko będą one Państwu służyć przez wiele długich lat bez konieczności wymiany na nowe, ale również nie będą stwarzać jakiegokolwiek zagrożenia dla zatrudnionego w Państwa przedsiębiorstwie lub zakładzie produkcyjnym personelu. Nie zamierzamy jednakże spocząć na laurach i stale poszerzać asortyment dostępnych wyrobów, jak również pokrywać naszym zasięgiem coraz to kolejne obszary, zarówno w kraju jak i za granicą.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami, w przypadku, gdy będą Państwo pragnęli nawiązać z nami bliższą współpracę. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z partnera biznesowego dysponującego nieprzebranym wręcz asortymentem, a dodatkowo oferującego ponadprzeciętnie korzystne ceny, zarówno w przypadku zakupów hurtowych jak i detalicznych. Jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować ofertę spersonalizowaną, która będzie dostosowana do Państwa preferencji, a także zaskoczy pieczołowitością wykonania poszczególnych przewodów i kabli, które zostaną Państwu dostarczone pod wskazany podczas składania zamówienia adres!